Ferrari Erica Claptona wystawione na sprzedaż! Ktoś chętny?

Ferrari Erica Claptona wystawione na sprzedaż! Ktoś chętny?

Podaj dalej

Eric Clapton to legendarny gitarzysta i jeden z najbardziej utalentowanych muzyków XX wieku, ale także miłośnik motoryzacji. Szczególnym uwielbieniem darzy Ferrari, o czym świadczy jego kolekcja.

Ferrari

Ktoś chętny na Ferrari 599 GTB Fiorano F1?

Eric Clapton postanowił nieco uszczuplić swoją swoją kolekcję samochodów. Dwa z jego supersamochodów trafiły na największy w Wielkiej Brytanii serwis internetowy zajmujący się sprzedażą nowych i używanych samochodów.

Lamborghini Gallardo Superleggera kupiono za 125 000 funtów, podczas gdy Ferrari 599 GTB Fiorano F1 jest nadal do zdobycia. Cena? Na razie 89 900 funtów.

ferrari

Eric Clapton uwielbia samochody, a szczególnym upodobaniem cieszy Ferrari. Podobno przez lata miał ich ponad dziesięć. Niektóre nawet stały się inspiracją do jego piosenek.

Czytaj także: Te filmowe cacka zna każdy. Teraz możesz je kupić

Ferrari 599 F1 jest jednym z ulubionych samochodów gitarzysty. Posiada 6-litrowy silnik V12, który rozpędza się od 0 do 100 km/h w 3,5 sekundy. Maksymalną prędkość to ponad 320 km/h.
Ma piękną, kontrastującą karoserię w kolorze Nero Daytona Black z wnętrzem Castoror Light Brown i z zainstalowanym systemem BOSE HiFi.

Ktoś zainteresowany kupnem samochodu od Erica Claptona?

Robert Downey Jr. i jego garaż. Oto czym jeździ filmowy Iron Man

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News