Elon Musk jest w szoku! Nieogarnięty koleś próbuje "zatankować" Teslę na stacji benzynowej [WIDEO]

Elon Musk jest w szoku! Nieogarnięty koleś próbuje "zatankować" Teslę na stacji benzynowej [WIDEO]

Podaj dalej

Nie tak dawno pisaliśmy o kobiecie, która chciała „zatankować” Teslę na stacji benzynowej. Dzisiaj pokażemy kolejnego „geniusza”, który poszedł w ślady wspomnianej kobiety i próbował zatankować elektryka. Zapewne Elon Musk po obejrzeniu tego nagrania, musiał być w dużym szoku!

Tesla w dieslu?

Jak powszechnie wiadomo, samochód elektryczny nie jeździ ani na benzynie, ani na dieslu. To dość oczywista i nie podlegająca dyskusji kwestia. Niestety, jak się okazuje, są na świecie osoby, które nie zdają sobie z tego sprawy.

Elon Musk

Elon Musk jest w szoku!

Widoczny na nagraniu koleś, podjechał na stację i próbował zatankować swojego elektryka. Diesel do Tesli? Serio!? Jak można być tak nierozgarniętym? Czy on naprawdę nie wie, że Tesla to samochód o napędzie elektrycznym?

Elon Musk

Po podjechaniu pod dystrybutor, mężczyzna wysiadł z samochodu i wyciągnął portfel. Po otwarciu gniazda do ładowania pojazdu, wziął do ręki pistolet do tankowania i chciał zatankować auto. Oczywiście nie było szans, żeby końcówka od węża z dieslem pasowała do gniazda elektrycznego Tesli.

Wyraźnie zdezorientowany i sfrustrowany całym obrotem sytuacji, zaczął klikać w swój telefon w poszukiwaniu jakiejś informacji. Gdy tylko ją znalazł i dowiedział się co robi źle, wsiadł do auta i odjechał.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News