Dwie kobiety zrobiły prawdziwe "show" na stacji benzynowej. To trzeba koniecznie zobaczyć! [WIDEO]

Dwie kobiety zrobiły prawdziwe "show" na stacji benzynowej. To trzeba koniecznie zobaczyć! [WIDEO]

Dwie kobiety zrobiły prawdziwe „show” na stacji benzynowej. To trzeba koniecznie zobaczyć! [WIDEO]

Podaj dalej

W swoim życiu dużo widzieliśmy, ale tego co zobaczyliśmy na tym nagraniu, nie jesteśmy sensownie wytłumaczyć. Na stacji benzynowej po raz kolejny miała miejsce zabawna sytuacja, która na długo zagości w pamięci internautów.

Jak to mówią… Rosja, to nie kraj, to stan umysłu. Dlatego też, nie dziwi nas fakt, że ta sytuacja miała miejsce na stacji benzynowej w Rosji. Dwie kobiety przyjechały zatankować swój samochód. Niestety oglądając to nagranie, mamy wrażenie, że żadna z nich nie bardzo wiedziała jak się za to zabrać.

Po podjechaniu pod dystrybutor, jedna z kobiet, zaczęła ochoczo szukać odpowiedniego węża z paliwem. Znalazła go, tylko nie wiedzieć czemu… po drugiej stronie dystrybutora! Możecie nam wierzyć lub nie, ale my nie mamy zielonego pojęcia, dlaczego tak się stało. Być może tamte były dłuższe, ładniejsze albo po prostu bardziej im odpowiadały.

Kiedy już wąż z paliwem znalazł się po drugiej stronie, okazało się, że jest za krótki. Jak się jednak okazało, nie był to jakiś większy problem, bo od czego ma się przyjaciółkę. Koleżanka wysiadła z samochodu i przytrzymała pistolet do tankowania, by druga z pań mogła podjechać samochodem do przodu i zatankować.

tankowanie na stacji benzynowej

W tym samym momencie, z drugiej strony dystrybutora pojawił się inny kierowca, który chciał zatankować swój samochód. Zdziwiony brakiem węża, poprosił kobiety o jego zwrot. Kobiety bez większych problemów go oddały i co najciekawsze, zabrały kolejny, także z drugiej strony. Zapytacie, ale po co? Był jakiś problem z dystrybutorem, czy jak? Niestety, ale nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News