Drwal potwierdzony! Znamy już datę wprowadzenia do sprzedaży!

Drwal potwierdzony! Znamy już datę wprowadzenia do sprzedaży!

drwal

Podaj dalej

Drwal to jeden z najbardziej popularnych przysmaków sieciowych restauracji. Nadchodzi zima, a razem z nią oczekiwania klientów na powrót wyczekiwanej kanapki.

McDonald’s nieustępliwy

drwal

Sieć restauracji, jaką jest McDonald’s powstała w 1955 roku, a do Polski zawitała już ponad 30 lat temu, w 1992 roku. Od tej pory zebrała szerokie grono konsumentów, co pozwoliło na szeroką ekspansję i utworzenie w samej Polsce ponad 500 restauracji. W trakcie funkcjonowania istniało wiele ograniczonych czasowo ofert, jednak żadna z nich nie wzbudziła takiego zainteresowania jak wyczekiwany obecnie drwal. Kanapkę wprowadzono już w roku 2011, jednak przez tyle czasu niezmienna pozostała kwestia jej popularności. Od dłuższego czasu wiele osób zachęca sieć do wprowadzenia burgera do stałej oferty, jednak McDonald’s nieustępliwie pozostaje przy swoim. Jest to jednak bardzo dobry chwyt marketingowy. Fakt ten można łatwo zaobserwować po oblężeniu restauracji w pierwszych dniach od wprowadzenia oferty z drwalem.

Drwal już oficjalnie-23 listopada

drwal
fot. McDonald’s

Można powiedzieć, że dla wielu osób powrót drwala stał się już nieodłącznym elementem obecnej pory i zbliżających się chłodnych dni. Restauracja McDonald’s nie wydała oficjalnego komunikatu zawierającego wszystkie informacje, ale jasno dała znać, kiedy możemy liczyć na wprowadzenie oferty. Drwal z reguły był wprowadzany do oferty w środy. Zeszłoroczna „premiera” miała miejsce również w środę 23 listopada. Nie inaczej będzie w tym roku. Informację można zauważyć w odpowiedziach do komentarzy na oficjalnym fanpage McDonald”s w serwisie Facebook. Zgodnie z przekazywanymi tam przez zweryfikowanego użytkownika wiadomościami już w środę 23 listopada można będzie kupić kanapkę drwala.

W ubiegłym roku dostępny był drwal klasyczny, na ostro, z kurczakiem, żurawiną oraz w wersji z podwójny mięsem. Na oficjalne informacje w kwestii dostępnych wersji oraz cen będziemy musieli poczekać jeszcze niecałe dwa dni.  Za sukces tej kanapki odpowiada w znacznej mierze panierowany kotlet serowy, a dostępna gama smaków zdecydowanie zachęca do wypróbowania każdego z nich. Nieprzypadkowo tak ogromna ilość ludzi nie mogła doczekać się jego powrotu.

Sprawdź także

Kierowcy nie rozumieją tego przepisu! 3000 złotych mandatu!

Prosta metoda dla kierowców. Dzięki niej będziesz lepiej widział!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News