Dramatyczne potrącenie matki z dziećmi! Kierowca się zagapił

Dramatyczne potrącenie matki z dziećmi! Kierowca się zagapił

potrącenie

Podaj dalej

Dramatyczne potrącenie matki z dwójką dzieci miało miejsce na rondzie w Iławie. Kierowca samochodu, prawdopodobnie w wyniku braku koncentracji nie zauważył przechodzących przez pasy ludzi. Cała sytuacja została zarejestrowana przez kierowcę samochodu, który jechał z naprzeciwka.

Tragedia była blisko…

To tego niebezpiecznego zdarzenia doszło na rondzie w Iławie. Całą sytuację zarejestrował kierowcę samochodu, który jechał z naprzeciwka.

Czytaj także: Nieostrożna kobieta weszła pod auto. Kierowca jej nie zauważył

Kierowca samochodu zjeżdżając z ronda zatrzymał się i ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, który przejeżdżał przez przejściu dla pieszych. – Tak, wiemy… źle zrobił, ale to już niestety standard na naszych drogach. A wracając do tematu… całą tą sytuację wykorzystała matka z dziećmi, która weszła na pasy. Trochę ryzykowne zachowanie zważywszy na to, że rowerzysta już prawie przejechał na drugą stronę i kierowca sugerując się tym faktem, mógł już chcieć ruszyć.

Potrącenie spowodowane brakiem koncentracji…

Obserwując jednak nagranie wydaje się, że samochód w dalszym ciągu stał, tak jakby chciał przepuścić matkę z dziećmi.

Czytaj także: Chwile grozy na drodze! Dziecko wybiegło wprost pod samochód

Niestety, ale kierowca nie tylko nie ustąpił pierwszeństwa, ale ruszył i potrącił matkę z dziećmi! Zupełnie jakby na chwilę stracił kontakt wzrokowy z drogą.

Na całe szczęście, skończyło się tylko na niewielkich otarciach kobiety i starszego dziecka.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News