Dramatyczne potrącenie 17-latka w Puławach! Kierowca się zagapił

Dramatyczne potrącenie 17-latka w Puławach! Kierowca się zagapił

Podaj dalej

To groźnie wyglądające potrącenie miało miejsce na przejściu dla pieszych w Puławach. Kierowca samochodu nie zauważył grupy młodych osób przechodzących przez przejście dla pieszych i doprowadził do potrącenia. Cała sytuacja została zarejestrowana przez kierowcę samochodu, który jechał z naprzeciwka.

Potrącenie 17-latka!

Ile to już razy pisaliśmy, że chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

Do tego groźnego zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w Puławach. Jak można zaobserwować na poniższym nagraniu, całe zdarzenie spowodowała 39-letnia kobieta kierująca samochodem marki Volkswagen. Nie ustąpiła ona pierwszeństwa grupce pieszych i potrąciła dwójkę z nich. Jednego z poszkodowanych 17-latków przewieziono do szpitala. Badania w szpitalu wykazały, że młody mężczyzna doznał tylko ogólnych potłuczeń.

Kobieta, która kierowała pojazdem była trzeźwa. Ukarano ją mandatem oraz dziesięcioma punktami karnymi.

Policja przestrzega…

Policja apeluje do kierowców o zachowanie większej ostrożności na drodze, szczególnie w rejonie przejść dla pieszych. Pamiętajmy, że piesi w konfrontacji z samochodem bardzo rzadko wychodzą bez szwanku, dlatego tak ważne jest, zachowanie odpowiedniej koncentracji w czasie jazdy autem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News