Czy wiecie jakimi samochodami jeżdżą kobiety? Nie? To zobaczcie!

Czy wiecie jakimi samochodami jeżdżą kobiety? Nie? To zobaczcie!

Podaj dalej

Czy wiecie, jakimi samochodami jeżdżą kobiety w Polsce? A jaki model cieszy się największą popularnością? Nie? To nic straconego, poniżej kilka przykładów aut, które przedstawicielki płci pięknej kupują najchętniej.

Jakimi samochodami jeżdżą kobiety? Peugeot 206

Trzeba przyznać, że Peugeot na rynku małych samochodów miejskich czuje się jak ryba w wodzie, co dobitnie udowodnił Peugeot 206. W swoich czasach, hatchback segmentu B urzekał przede wszystkim urodą!

Mimo, że „206-tka”, z pewnością nie jest samochodem idealnym, to samochód jest niezwykle prosty mechanicznie. W efekcie każdy mechanik powinien sobie poradzić z ustaleniem przyczyny usterki i bez problemu usunąć awarię.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Peugeot 206 był produkowany przez 11 lat, co sprawia, że wybór na rynku wtórnym jest bardzo duży.

Jakimi samochodami jeżdżą kobiety? Citroen C4

Nawet dziś, 16 lat po premierze Citroen C4 prezentuje się niezwykle oryginalne. Model C4 korzystał z serii innowacji technologicznych. Przykładem może być kierownica, w której kręci się tylko wieniec – środek pozostaje nieruchomy. Ponadto oferował układ informujący o niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu, który powodował wibrację fotela.

Używany Citroen C4 ma wiele zalet, a główna z nich to niska cena. Za najtańsze egzemplarze należy zapłacić nieco ponad 4 tysiące złotych.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Toyota Yaris

Toyota z reguły kojarzy się z bezawaryjnością. Z kolei model Yaris łączy ją z miejską praktycznością. Zakładając że większość egzemplarzy ma już -naście lat, możemy przyjąć, że rozmawiamy o drugiej generacji auta.

jakimi samochodami jeżdżą kobiety

Wyłupiaste światła przednie, minimalistyczną konsola centralna, dominujący silnik o pojemności jednego litra i 69 KM, to znaki rozpoznawcze tego modelu. Za taki samochód trzeba dziś zapłacić około 6-8 tysięcy złotych.

Opel Astra

Opel Astra to jeden z najczęściej wybieranych przez Panie samochodów. Zatem co ciekawego można powiedzieć o trzeciej generacji tego modelu? Przede wszystkim to, że kompaktowy hatchback z Niemiec może dobrze wyglądać i przyzwoicie jeździć.

Nadwozie nawet dziś wygląda dość dobrze, a do tego oferuje 380-litrowy bagażnik. Astra to także szeroka paleta silników. Podstawowe wersje benzynowe idealnie nadają się do zasilania gazem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News