Był pijany jak bela! Dramatyczne potrącenie młodej dziewczyny!

Był pijany jak bela! Dramatyczne potrącenie młodej dziewczyny!

pijany kierowca

Podaj dalej

Tylko cud sprawił, że w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Pewien 62-latek postanowił wsiąść za kierownicę swojej Toyoty Avensis, mimo, że w organizmie miał ponad 2,6 promila. To co wydarzyło się później, jest przerażające.

Dlaczego nie można wsiadać za kierownicę po spożyciu alkoholu?

Między innymi z takiego powodu, jak pokazany na poniższym nagraniu. Nie dość, że można zrobić krzywdę sobie, to także pozbawić kogoś życia.

Pijany jak bela… potrącił młodą kobietę!

Na poniższym nagraniu widzimy zdarzenie drogowe, które miało miejsce na rondzie w Grudziądzu. 62-letni kierowca Toyoty Avensis był tak pijany, że nie zapanował nad swoim samochodem. Jadąc rondem zahaczył o krawężnik, potem wjechał na wysepkę rozdzielającą jezdnię, a następnie potrącił przechodzącą pasami młodą kobietę.

potrącenie

Poszkodowana dziewczyna trafiła do szpitala. Na szczęście, obrażenia były stosunkowo niewielkie i tego samego dnia, mogła opuścić szpital.

Patrol policji, skierowany na miejsce zdarzenia, przebadał kierowcę na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że jest kompletnie pijany, a badanie wykazało w jego organizmie 2,6 promila alkoholu.

Czytaj także: Dramatyczne potrącenie matki z dziećmi! Kierowca się zagapił

Pijanego kierowcę pociągnięto do odpowiedzialności karnej. Grożą mu nawet 2 lata pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Grudziądz

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News