Blokowanie i jazda lewym pasem przez 20 kilometrów? Dla tej kobiety to pestka. Chyba mamy nowego mistrza [WIDEO]

Blokowanie i jazda lewym pasem przez 20 kilometrów? Dla tej kobiety to pestka. Chyba mamy nowego mistrza [WIDEO]

Podaj dalej

Blokowanie i jazda lewym pasem, to bardzo częsty obrazek na polskich drogach. Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystkich mistrzów takiej uporczywej i bezsensownej jazdy, to jesteście w błędzie. Ta kobieta udowodniła, że blokowanie lewego pasa można wznieść na wyższy poziom. Zobaczcie sami, ale my jesteśmy niemal pewni, że tę kobietę ciężko będzie przebić.

Bezsensowna jazda lewym pasem na drodze ekspresowej

Dość często jest się tak, że lewym pasem jedzie bez jakiejkolwiek potrzeby jakiś pozbawiony wyobraźni kierowca, który myśli, że cały ruch na drodze kręci się tylko wokół niego. I tak też było w tym przypadku, gdzie jeden z kierowców uchwycił kobietę, która jechała lewym pasem na drodze ekspresowej S17 w okolicach Ryk.

jazda lewym pasem

Autor nagrania informuje, że widoczna na nagraniu kobieta w Citroenie, jechała i blokowała lewy pas ruchu przez blisko 20 kilometrów. Jej prędkość wahała się od 50 do 80 km/h. Jak możemy zobaczyć na poniższym nagraniu, nie reagowała ona na żadne sygnały dźwiękowe i świetlne nadawane przez innych kierowców. Jechała dalej, jak gdyby nigdy nic… Panie i Panowie, oto nowy mistrz lewego pasa!

Z informacji jakie udało się nam znaleźć w internecie, nagranie wraz z odpowiednim opisam trafiło na policję.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News