Autobus z pasażerami nie wyhamował na przejeździe kolejowym. Pociąg towarowy nie miał litości

Autobus z pasażerami nie wyhamował na przejeździe kolejowym. Pociąg towarowy nie miał litości

autobus z pasażerami

Podaj dalej

Do tego groźnego zdarzenia doszło pewnego wieczoru, na jednym z przejazdów kolejowych. Autobus z pasażerami wjechał wprost pod jadący pociąg.

autobus z pasażerami

Nie będziemy ukrywać, że bardzo się zdziwiliśmy, gdy obejrzeliśmy to nagranie do końca. Byliśmy przekonani, że kierowca autobusu, który zatrzymał się przed przejazdem kolejowym wszystko świetnie sobie obliczył i uniknie uderzenia nadjeżdżającego pociągu. Oglądając nagranie z wnętrza pojazdu, możemy przypuszczać, że cała sytuacja zaskoczyła także pasażerów autobusu. Pani siedząca z przodu autobusu, do samego końca była pewna, że nie wjedzie w nich pociąg.

autobus

Niestety nie wiemy jaki był powód, że kierowca nie próbował cofnąć. Możemy się tylko domyślać, że nie pozwoliły na to warunki panujące na drodze. Prawdopodobnie, ze względu na śnieg i lód na jezdni, koła autobusu zaczęły się obracać w miejscu. Niestety, ale są to tylko nasze domysły, ponieważ brak jest jakichkolwiek informacji na ten temat.

Na całe szczęście, wszystko rozegrało się przy stosunkowo niewielkiej prędkości pociągu, bo skutki takiego zderzenia, mogłyby być dużo gorsze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News