Ależ wypadek! Hyundai zmiażdżony przez dwie ciężarówki! Niestety, ale są ofiary śmiertelne

Ależ wypadek! Hyundai zmiażdżony przez dwie ciężarówki! Niestety, ale są ofiary śmiertelne

Hyundai

Podaj dalej

Do tego tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 20, w Hopowie niedaleko Kartuz. Samochód osobowy został zmiażdżony przez dwie ciężarówki, a 85-letni kierowca samochodu Hyundai Getz, zginął na miejscu.

Przerażający wypadek i straszliwa tragedia

Ten wypadek mrozi krew w żyłach. Starszy mężczyzna postanowił wyprzedzać na zakręcie i za swoją decyzję, zapłacił najwyższą cenę.

fot. KP PSP Kartuzy

Do tego tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 20, w Hopowie niedaleko Kartuz. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera z monitoringu. Widzimy na nim samochód osobowy, który wyprzedza ciężarówkę z naczepą. W tym samym momencie, z naprzeciwka nadjeżdża wywrotka.

Hyundai
fot. KP PSP Kartuzy, OSP Hopowo

Hyundai zmiażdżony

85-latek kierujący osobówką, postanowił wyprzedzać ciężarówkę tuż przed zakrętem, w związku z czym miał ograniczoną widoczność. Gdy zauważył nadjeżdżającą wywrotkę z naprzeciwka, było już za późno. Z wywrotką, Hyundai zderzył się w sposób czołowy i przy dużej prędkości. Druga ciężarówka uderzyła w tył pojazdu i samemu wpadła do rowu. Getz został niemal całkowicie zmiażdżony, a jego kierowca niestety nie miał żadnych szans na przeżycie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News