Ależ tragedia! BMW z ogromnym impetem wpada na punkt poboru opłat. Nie było co zbierać!

Ależ tragedia! BMW z ogromnym impetem wpada na punkt poboru opłat. Nie było co zbierać!

Podaj dalej

Do tego tragicznego zdarzenia doszło na punkcie poboru opłat w St. Helena w kierunku Zagrzebia na autostradzie A4 w Chorwacji. Kierowca BMW z ogromnym impetem wjechał w tył samochodu stojącego na bramkach.

Kierowca BMW sprawcą tragedii na autostradzie

Z informacji przekazanych przez chorwacką policję, dowiadujemy się, że sprawcą tego tragicznego wypadku był 35-letni kierowca BMW, który został aresztowany.

W wypadku, do którego doszło na punktach poboru opłat w St. Helena w kierunku Zagrzebia kilka osób zostały ciężko rannych. Nieoficjalne źródła mówią nawet o ofiarach śmiertelnych.

Czytaj także: Potężny dzwon z ciężarówką. Młoda para jechała na wesele

BMW z ogromną prędkością wjechało w tył Skody stojącej na bramkach autostrady. W wyniku uderzenia, Skoda uderzyła w kolejny samochód, a następnie w betonową ścianę. BMW po zderzeniu obróciło się wokół własnej osi i uderzyło także w punkt poboru opłat.

BMW

Z pozyskanych informacji wynika, że w Skodzie byli rodzice z dzieckiem, którzy odnieśli bardzo poważne obrażenia. Pomimo, że samochód uderzył także w box, w którym siedział pracownik punktu poboru opłat, nie został on ranny.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News