Ależ historia! Mechanik przesadził z siłą i zrzucił na siebie samochód z podnośnika

Ależ historia! Mechanik przesadził z siłą i zrzucił na siebie samochód z podnośnika

mechanik zrzucił samochód

Podaj dalej

Jak się okazuje, mechanik samochodowy to nie tylko bardzo odpowiedzialny, ale także i bardzo niebezpieczny zawód. O ogromnym szczęściu może mówić mechanik, który zrzucił na siebie samochód dostawczy z podnośnika.

Mechanik bez wyobraźni

Ciężko nam cokolwiek napisać na temat tego, co się tam wydarzyło, ale ten gość miał bardzo pechowy dzień…

Na nagraniu z monitoringu widzimy bardzo niebezpieczny wypadek, który miał miejsce w warsztacie samochodowym. W trakcie wykonywanych prac pod samochodem, mechanik użył większej siły. Na jego nieszczęście użył jej trochę za dużo, ponieważ zrzucił cały samochód z podnośnika. Nie da się ukryć, że pojazd był prawdopodobnie źle zamocowany, przez co użycie stosunkowo dużej siły, spowodowało taką, a nie inną sytuację.

O krok od tragedii

Cała ta sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Widok samochodu spadającego z podnośnika i przygniatającego kolegę z pracy był dla niektórych na tyle przerażający, że zmuszeni byli obrócić wzrok. Inni, bardziej odporni na tego typu rzeczy, natychmiast ruszyli na ratunek przygniecionemu koledze. Po kilkudziesięciu sekundach, pracownik przy pomocy kolegów, ale o własnych siłach wydostał się spod samochodu.

Na całe szczęście, poza stratami materialnymi w postaci uszkodzonego samochodu i podnośnika hydraulicznego, nic nikomu się nie stało.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News