Zupełnie nowa usługa w popularnej sieci sklepów w Polsce. Klienci będą zachwyceni - długo na to czekali

To z pewnością doskonała informacja dla wszystkich tych osób, które na co dzień robią zakupy w Biedronce. Jedna z najpopularniejszych sieci sklepów w Polsce wprowadziła zupełnie nową usługę, która z pewnością wielu ułatwi życie.

Podwyżki na poziomie 48 procent
Podaj dalej

Jest to nic innego jak popularna w wielu sklepach usługa „Płać kartą i wypłacaj”. To bardzo ciekawe i przydatne rozwiązanie, które pozwala na wypłatę gotówki przy okazji dokonywania zakupów. Jest to sprawa o tyle fajna, że nie musimy martwić się już o to, czy w danym sklepie Biedronki znajduje się bankomat, czy też nie – pieniądze można wypłacić równie łatwo przy kasie. Opcja jest już dostępna dla posiadaczy kart Visa, także zbliżeniowo, również przy płatności smartfonem, w 2 tysiącach sklepów sieci Biedronka. Usługę mogą też realizować klienci posługujący się kartami Mastercard.

To banalnie proste

Jak skorzystać z usługi „Płać kartą i wypłacaj”? Ta opcja jest dostępna podczas zakupów w sklepach sieci Biedronka, za które płatność realizowana jest kartą Visa lub Mastercard. Wypłata gotówki jest możliwa już przy transakcjach zakupu powyżej 1 zł, jednak w kasie sklepu musi znajdować się odpowiednia ilość gotówki. Płacąc za zakupy kartą, smartwatchem czy smartfonem, należy poinformować kasjera o zamiarze wypłaty pieniędzy.

W ramach usługi możliwa jest także wypłata wielokrotności 50 zł, ale nie więcej niż 300 zł (tj. 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł i 300 zł). Z usługi można skorzystać wielokrotnie danego dnia. Serwis nie jest dostępny w kasach samoobsługowych. Biedronka nie będzie pobierać opłat za skorzystanie z usługi, a ewentualne opłaty pobierane są tylko przez bank, który wydał kartę.

Należy podać kasjerowi kwotę wypłaty i włożyć lub przyłożyć kartę do terminala płatniczego przy kasie. Wypłata jest zawsze zabezpieczona kodem PIN do karty, a jej minimalny poziom to 50 zł. Pobrana w gotówce kwota jest doliczana do wartości zakupów w sklepie Biedronka. – powiedziała Lidia Stegenta-Głowala, dyrektor ds. operacji finansowych w sieci Biedronka.

Przeczytaj również