Zuchwała kradzież na myjni. Obcokrajowcy okradli kobietę w banalny sposób - przepadła masa pieniędzy [WIDEO]

Zuchwała kradzież na myjni. Obcokrajowcy okradli kobietę w banalny sposób - przepadła masa pieniędzy [WIDEO]

kradziez_myjnia

Podaj dalej

Do bardzo zuchwałej kradzieży doszło na jednej z myjni benzynowych we Włodawie. Policja prosi teraz Internautów o pomoc, ponieważ sprawców przestępstwa dalej nie udało się schwytać – mimo nagrań z monitoringu.

Chciała pomóc

Do tego zdarzenia doszło w sierpniu br. na terenie myjni przy ul. Wojska Polskiego we Włodawie. Od tego czasu minęły więc już ponad 3 miesiące, jednak bandyci nadal pozostają nieuchwytni. 

Wszystko zaczęło się od obcokrajowca, który poprosił klientkę myjni bezdotykowej o pomoc w jej obsłudze. Kobieta przystała na tę prośbę, co okazało się później fatalne w skutkach. Kiedy objaśniała działanie poszczególnych programów, drugi złodziej przystąpił do plądrowania jej samochodu, który pozostał otwarty. W sumie łupem złodziei padło 1500 zł i 500 euro.

Prowadzący kanał STOP PIRAT, który opublikował materiał w serwisie YouTube apeluje  aby wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego przestępstwa kontaktowały się z włodawską komendą dzwoniąc pod numery: 47 813 22 09, 47 813 22 10 lub 47 813 22 24. Policja zapewnia anonimowość.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News