Zrzucili Toyotę Hilux z wysokości 3 km. Czy niezniszczalny samochód przetrwał tę próbę? [WIDEO]

Zrzucili Toyotę Hilux z wysokości 3 km. Czy niezniszczalny samochód przetrwał tę próbę? [WIDEO]

hiluxheli

Podaj dalej

Toyota Hilux od wielu lat ma status pojazdu niezniszczalnego. I nie ma co się dziwić, niemal żaden egzemplarz tego samochodu na świecie nie ma łatwego życia, a mimo to wszystkie służą swoim właścicielom latami.

Hilux miano auta kultowego zyskał niewątpliwie po emisji piątego odcinka 3 sezonu programu Top Gear. Jeremy Clarkson i James May zrobili dosłownie wszystko, aby ten model unicestwić. W tym celu najpierw samochód spalili, następnie utopili w morzu, a na sam koniec postawili go na dachu wieżowca, który… wyburzyli.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Ku zdumieniu wszystkich samochód nie dość, że po wszystkich tych próbach bez problemu odpalił, to również nadawał się do dalszej jazdy. Teraz blogerzy z kanału WhistlinDiesel na Youtube postanowili raz na zawsze rozwiać wątpliwości, czy Toyota Hilux faktycznie jest w stanie przeżyć dosłownie wszystko. W tym celu podwiesili auto do helikoptera, a następnie zrzucili go z wysokości… 3 km.

Czy jakikolwiek samochód byłby w stanie przetrwać tak ekstremalny test? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym wideo.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News