Zmatowiałe lampy? Tym domowym sposobem będą jak nowe w kilka minut. Potrzebne są 2 rzeczy, które każdy ma w domu [WIDEO]

Zmatowiałe lampy? Tym domowym sposobem będą jak nowe w kilka minut. Potrzebne są 2 rzeczy, które każdy ma w domu [WIDEO]

Podaj dalej

Aktualnie większość reflektorów samochodowych produkowanych jest z tworzyw sztucznych. Ma to oczywiście swoje plusy, jednak już po niespełna kilku latach od zakupu samochodu plastikowe lampy mogą ulec wyraźnemu zmatowieniu. Oto najbardziej budżetowy sposób, na poradzenie sobie z tym problemem. Wystarczą dwie rzeczy, które każdy ma w domu.

Zobacz na GeekBlog.pl: Na co zwracać uwagę przy zakupie smartfona?

Genialny patent?

Problem zmatowiałych lamp jest widoczny gołym okiem – zwłaszcza w nocy. Reflektory gorzej świecą, przez co pojazd jest mniej widoczny na drodze, co zwiększa oczywiście ryzyko wypadku. Nie bez znaczenia jest też kwestia samej estetyki – jeśli ktoś dba o swój samochód to doskonale wie, że matowe, brudne lampy nie wyglądają zbyt dobrze.

Zmatowiała lampa samochodowa

Czytaj też: Ta akcja ratunkowa przejdzie do historii. Wyciągnęli ludzi z auta wiszącego nad przepaścią [WIDEO]

Niestety – koszt polerowania tego elementu nadwozia u profesjonalnych detailerów może wynieść nawet 200 – 300 zł. Nie trzeba jednak wiele, aby samemu zrobić z tym porządek. Wystarczy kilkanaście minut, dwie rzeczy, które każdy ma w domu i odrobina cierpliwości. Jak to zrobić, dowiecie się z materiału przygotowanego przez kanał Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam w serwisie YouTube. Sami zobaczcie, jakie to proste.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News