Złodziej-oferma przebrał się za kobietę, żeby ukraść Audi kolegi. Teraz bekę ma z niego cały Internet [WIDEO]

Złodziej-oferma przebrał się za kobietę, żeby ukraść Audi kolegi. Teraz bekę ma z niego cały Internet [WIDEO]

zlodziej1

Podaj dalej

Złodzieje samochodów nie przestaną chyba nigdy zadziwiać nas swoją kreatywnością. I kiedy byliśmy święcie przekonani, że widzieliśmy już dosłownie każdą metodę kradzieży samochodu, pojawił się on… tzn. ona.

Grunt, to mieć dobry plan

Jeleniogórscy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Jawora zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież auta. Jak się  później okazało, skradziony przez niego pojazd należał do jego znajomego, a mężczyzna dostał się do jego wnętrza za pomocą oryginalnego kluczyka. Najciekawszy w tej historii jest jednak sposób, w jaki człowiek ten postanowił przechytrzyć organy ścigania.

Na nagraniu z przydomowego monitoringu widać na pierwszy rzut oka panią o długich ciemnych włosach, ubraną w jasną bluzkę i krótką jasną spódniczkę. W rzeczywistości okazało się, że jest to przebrany za kobietę 27-latek, który chwilę później ukradł zaparkowane na posesji Audi. Jego misterny plan kompletnie jednak nie wypalił. Mężczyzna został szybko namierzony przez policjantów i zatrzymany.

W trakcie przeszukania samochodu funkcjonariusze znaleźli przebranie, które miało pierwotnie zmylić ich trop. Zapewne mężczyzna uważał, że jeśli założył perukę z długimi włosami, ubierze krótką spódniczkę, a na dodatek pomaluje paznokcie, nie ma szans, aby ktokolwiek poznał jego prawdziwą tożsamość. Stało się jednak inaczej, a co gorsza – nagranie z tego zdarzenia momentalnie stało się hitem sieci. My za kreatywność dajemy mu mocne 10.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News