Zgorzelec: Kierowca TIR-a był tak pijany, że najpierw wypadł z drogi a potem wypadł... z szoferki [WIDEO]

Zgorzelec: Kierowca TIR-a był tak pijany, że najpierw wypadł z drogi a potem wypadł... z szoferki [WIDEO]

Podaj dalej

Wsiadanie za kółko po spożyciu alkoholu to dalej jeden z największych grzechów polskich kierowców. Niestety, jak widać na tym nagraniu – dalej nie uczymy się na błędach innych i usilnie chcemy sprowadzić na siebie kłopoty.

Kary dalej nie odstraszają

Jazda na podwójnym gazie jest w Polsce bardzo surowo karana. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to jedno z najbezwzględniej egzekwowanych wykroczeń, które w pewnych okolicznościach mogą stać się nawet przestępstwem. O tym, że decydowanie się na jazdę po spożyciu jest skrajnie nieodpowiedzialne, nie trzeba nikogo przekonywać. Zmysły kierowcy są wytłumione, reakcja diametralnie spowolniona, a podejmowanie właściwych decyzji na drodze graniczy po alkoholu z cudem.

Latarnia przecięła Toyotę na pół jak gilotyna. Nikt nie miał prawa tego przeżyć [WIDEO]

Jak się okazuje, to nie przeszkadza niektórym kierowcom aby wsiąść za kółko, ponieważ kary za jazdę po alkoholu są w Polsce dalej, po prostu śmieszne. Z takiego założenia wyszedł najprawdopodobniej pewien kierowca TIR-a, który najpierw wypił, potem wypadł z drogi a następnie… wypadł z szoferki. Sytuację możecie zobaczyć na filmie poniżej. Ręce opadają…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News