Zbyt pewnie przeciskał się motocyklem w korku. Życie szybko zweryfikowało jego umiejętności

Zbyt pewnie przeciskał się motocyklem w korku. Życie szybko zweryfikowało jego umiejętności

Podaj dalej

Motocykl to pojazd idealny do jazdy po mieście. Zwłaszcza jeśli mieszkamy tam, gdzie ulice w godzinach szczytu codziennie korkują się na dłuższą chwilę.

Jednoślady najlepsze na zatłoczone miasta

Będąc szczęśliwym posiadaczem motocykla lub skutera można bardzo ułatwić sobie życie w trakcie poruszania się po zatłoczonym mieście. Jednoślady mogą pokonywać korki poruszając się między samochodami oraz wykorzystywać te części drogi, na których nie zmieszczą się kierowcy samochodów.

Dodatkowo dochodzi do tego oszczędność paliwa oraz fakt, że można zaparkować niemal wszędzie i przeważnie za darmo.

Na widok patrolu zapomniał o jednej istotnej rzeczy

Jazda motocyklem po mieście wymaga jednak od kierowcy zdroworozsądkowego myślenia i umiejętności płynnego oraz bezpiecznego poruszania się po miejskiej dżungli. Przydaje się to zwłaszcza wtedy, kiedy trzeba oszacować odległość między samochodami, które utknęły w korku, aby bez problemu je ominąć.

Zapomniał o tym chyba pewien kierowca, który wpadł w panikę na widok policyjnego patrolu, który chciał zatrzymać go do kontroli. Mężczyzna nie zamierzał się zatrzymać i na pełnym gazie ruszył przed siebie.

Niestety nie wziął pod uwagę, że za swoimi plecami ma zamontowane dwa całkiem sporej wielkości kufty. Jeśli jesteście ciekawi jak to się skończyło, koniecznie zobaczcie poniższe nagranie.

Motorcyclist in St. Petersburg from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News