Zbudował w garażu szklaną Ładę. Kanał Garage 54 jak zwykle nie zawodzi

Zbudował w garażu szklaną Ładę. Kanał Garage 54 jak zwykle nie zawodzi

Podaj dalej

Popularny youtuber, prowadzący kanał Garage 54 kolejny raz dał popis swoich możliwości. Jesteśmy niemal pewni, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

Domorośli konstruktorzy

Garage 54 cieszy się na YouTube niesłabnącą popularnością. Główny pomysłodawca i zarazem twórca całego projektu zajmuje się przeróbkami samochodów. Nie są to jednak zwyczajne projekty!

Rosyjscy „naukowcy” mają już na swoim koncie własną Teslę Cybertruck, samochód złożony za pomocą samych opasek zaciskowych, Ładę poruszającą się za pomocą stalowych nóg czy Hummera na absurdalnych – 13 calowych kółeczkach.

Teraz szaleni – garażowi konstruktorzy postanowili stworzyć samochód, który wygląda jak jeżdżące akwarium. W tym celu wyrzucili z leciwej Łady dosłownie wszystkie zbędne elementy. W kabinie został jedynie… fotel i kierownica.

Łada z pleksi
Konstruktorzy z kanału Garage 54 stworzyli niezwykłą – przezroczystą Ładę.

Wszystkie możliwe elementy nadwozia zostały natomiast zastąpione pleksi. Po co powstał ten samochód? To wie zapewne tylko jego konstruktor. Nie zmienia to faktu, że na ulicach ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. I wcale nas to nie dziwi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News