"Zatrąb po smakołyka" - to najlepszy moto-halloweenowy psikus jaki widzieliśmy. Jak ten facet na to wpadł? [WIDEO]

"Zatrąb po smakołyka" - to najlepszy moto-halloweenowy psikus jaki widzieliśmy. Jak ten facet na to wpadł? [WIDEO]

trickortreat

Podaj dalej

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że niektórzy kierowcy – zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych gdzie święto to jest niezwykle popularne – decydują się na przyozdobienie swoich pojazdów w taki sposób, aby wpisywały się one w klimat tego wydarzenia. Ten człowiek poszedł jednak o krok dalej…

Popularność Halloween jest coraz większa na całym świecie. Wystarczy spojrzeć np. na rynek brytyjski, gdzie 10 lat temu konsumenci wydawali z tej okazji 12 mln funtów. Dziś jest to ponad… 300 mln. Wynika z tego jasno, że wielu ludzi jest w stanie wydać naprawdę spore pieniądze, aby z tej okazji odpowiednio strasznie przyozdobić swój dom, siebie samego, oraz np. swój samochód. Bo dlaczego by nie? Tak właśnie postąpił bohater poniższego nagrania.

Film który trafił do sieci 13 października robi prawdziwą furorę. Cóż, to nie może szczególnie dziwić, ponieważ to co wymyślił pewien właściciel Forda F 1-150 jest po prostu rewelacyjne. Na nagraniu można zobaczyć przyczepiony do tylnej klapy anatomiczny model ludzkiego szkieletu. Tuż obok zawieszona została tabliczka z napisem „Honk for a treat” – czyli w wolnym tłumaczeniu „zatrąb po łakocie”. Jadąca za Fordem kobieta postanowiła więc użyć klaksonu, aby zobaczyć co się stanie. Aby nie robić tzw. „spojlerów” nie napiszemy Wam jaki był finał tej historii. Zobaczcie sami:

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News