Zablokowali mu samochód, więc wybrał taranowanie. Co ten facet sobie myślał?

Zablokowali mu samochód, więc wybrał taranowanie. Co ten facet sobie myślał?

Podaj dalej

Wydawać by się mogło, że przemyślane parkowanie to jedna z tych rzeczy, którą każdy posiadacz prawa jazdy powinien mieć opanowaną do perfekcji. Co jednak, jeśli ktoś całkowicie uniemożliwi innemu kierowcy wyjazd z parkingu blokując go? Ten mężczyzna nie przebierał w środkach i wybrał… taranowanie.

Gorzej wybrać nie mógł

Jak się okazuje, czasem kierowcy zapominają o pewnym istotnym fakcie. Mianowicie, że swoim nieudolnym parkowaniem mogą mocno utrudnić życie innym użytkownikom dróg. W takiej sytuacji jak ta, którą zaraz zobaczycie ciężko jest zachować spokój i nie dostać białej gorączki.

Niestety w tym przypadku właściciel czarnego sedana trafił na osobę, która nie potrafiła utrzymać nerwów na wodzy i zamiast zadzwonić po odpowiednie służby – postanowiła sama „załatwić sprawę”.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

Mężczyzna nie przebierał w środkach i najzwyczajniej w świecie postanowił staranować samochód, który go zablokował. Najwyraźniej nie miał pojęcia, że jego nieprzemyślane i idiotyczne zachowanie jest nagrywane przez mieszkańca pobliskiego budynku. Teraz furiat z Peugeota 3008 może mieć spore problemy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News