Wyszła z auta po kłótni z mężem. Chwilę później rozszarpał ją tygrys [WIDEO]

Wyszła z auta po kłótni z mężem. Chwilę później rozszarpał ją tygrys [WIDEO]

Podaj dalej

W 2016 roku w zoo w Pekinie doszło do koszmarnego zdarzenia. To nagranie pokazuje i przede wszystkim przypomina, dlaczego w ogrodach zoologicznych przepisy powinny być bezwzględnie przestrzegane. Pewna kobieta po kłótni z mężem postanowiła wysiąść z samochodu. To co stało się chwilę później jest przerażające.

Zobacz na GeekBlog.pl: TikTok – ciekawa forma rozrywki czy wylęgarnia internetowej patologii?

Regulaminy wymyśla się po to, żeby ich przestrzegać

Zasady bezpieczeństwa w każdym ogrodzie zoologicznym są ściśle określone. Jeśli będziemy ich przestrzegać i nie narażać się na niepotrzebne niebezpieczeństwo, to teoretycznie nic złego nam nie grozi. Gorzej, jeśli sami niepotrzebnie szukamy kłopotów, bądź co gorsza – nie przestrzegamy regulaminu  i nie stosujemy się do zaleceń opiekunów zwierząt. W tym konkretnym przypadku tragedii z pewnością można było uniknąć.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Kobieta z mężem i dzieckiem jechali prywatnym samochodem po specjalnej drodze pośród parku. Przepisy bezpieczeństwa jasno określały, że pod absolutnie żadnym pozorem nie wolno opuszczać pojazdu, zakazane było nawet otwieranie okien. Po kłótni z mężem kobieta postanowiła jednak wysiąść z auta.

Tygrys zaatakował kobietę

Niestety tę sytuację szybko wykorzystał spacerujący obok tygrys. Kobiety nie udało się uratować. Oto dlaczego w takich miejscach należy bezwzględnie przestrzegać przepisów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News