Widząc coś takiego każdy kierowca osiwiałby w momencie. Ten TIR zmiótł wszystko na swojej drodze [WIDEO]

Widząc coś takiego każdy kierowca osiwiałby w momencie. Ten TIR zmiótł wszystko na swojej drodze [WIDEO]

Podaj dalej

To niewątpliwie jedna z tych sytuacji, których na pewno nie chcesz doświadczyć na drodze. Jedziesz spokojnie swoim pasem, a tutaj nagle ogromna ciężarówka leci z naczepą bokiem po całej szerokości drogi. Widząc coś takiego każdy kierowca osiwiałby w momencie.

Czasami na drodze zdarzają się sytuacje w których czujesz się całkowicie bezbronny i na które zwykle nie masz żadnego wpływu – bez względu na to, jak dobrze jedziesz. Ta z załączonego filmu to jedna z nich. Wszystko zaczyna się niewinnie, gdy kierowca samochodu z wideorejestratorem na pokładzie wjeżdża na główną drogę.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Nie byłoby w tej sytuacji kompletnie nic niezwykłego, gdyby kilka sekund później na drodze nie pojawił się wielotonowy zestaw. W ciężarówkę uderzył następnie kierowca samochodu osobowego, który rzekomo przejeżdżał na czerwonym świetle.  W wyniku „kontaktu” naczepa odchyliła się o około 45 stopni, a następnie zaczęła sunąć całą szerokością drogi.

Przyczyna wypadku

Z perspektywy kierowcy który nagrał ten materiał wygląda to przerażająco. Mężczyzna mógł tylko czekać na rozwój wydarzeń, bo w tej sytuacji najzwyczajniej w świecie nie miał gdzie uciekać.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News