W takiej bluzce i leginsach tankowała auto. No to już jest grube przegięcie [WIDEO]

W takiej bluzce i leginsach tankowała auto. No to już jest grube przegięcie [WIDEO]

Podaj dalej

Niektórzy ludzie są w stanie zrobić dosłownie wszystko, żeby było o nich jak najgłośniej w mediach społecznościowych. W tym celu przeważnie nagrywają przeróżne – dziwaczne i kontrowersyjne filmy. To niewątpliwie jeden z nich. Czy to nie jest już grube przegięcie?

Why so social?

Jeśli śledzicie uważnie media społecznościowe, to na pewno już zauważyliście, że im większa ilość polubień u danej osoby, tym coraz bardziej absurdalne treści pojawiają się na jej profilu. Czasem nawet chęć zrobienia dobrego ujęcia wygrywa ze zdrowym rozsądkiem. Pamiętna jest szczególnie data 14.12.2020 r. – wtedy właśnie na Ukrainie dwie nastolatki zginęły robiąc selfie. Co najciekawsze stało – się to w dwóch różnych częściach kraju.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Pierwsza została śmiertelnie porażona przez prąd, kiedy weszła na wagon pociągu, druga spadła z dachu. Jak się jednak okazuje, dobry materiał na Instagrama czy Facebooka można zrobić bez większego wysiłku i nie narażać się przy tym na żadne większe niebezpieczeństwo. Wystarczy mieć odpowiednie warunki fizyczne, odpowiednio się ubrać i… pojechać na stację benzynową.

blondynka na stacji

Efekt? Oceńcie sami. Dla nas 10/10 i chętnie dalibyśmy „followa”. Doskonale rozumiemy jednak, że dla wielu ludzi sesja w takim stroju w miejscu publicznym to grube przegięcie. Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News