Uważajcie na tego psychopatę - fordziarza! Jeździ po autostradzie, żeby dokuczać innym [WIDEO]

Uważajcie na tego psychopatę - fordziarza! Jeździ po autostradzie, żeby dokuczać innym [WIDEO]

psycholford

Podaj dalej

Powszechnie uważa się, dobrego kierowcę charakteryzuje kilka istotnych cech. Pierwszą jest oczywiście odpowiedzialność, a więc dbanie za wszelką cenę o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale też innych uczestników ruchu drogowego. Jak pokazuje jednak to nagranie – drogowych psychopatów dalej nie brakuje. Ten na przykład jeździ po autostradzie tylko po to, żeby dokuczać innym kierowcom.

W jakie gry zagrasz za darmo w maju? PlayStation Plus na maj 2021

Umiejętność przewidywania manewrów innych kierowców, oraz tzw. „defensywny styl jazdy”, a więc niższa prędkość w miejscach potencjalnie niebezpiecznych jak ostre zakręty, okolice szkół i przedszkoli i jazda bez zbędnych – ryzykownych manewrów na autostradzie to coś, co najlepiej definiuje dobrego kierowcę.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Niestety, jak się okazuje na drogach cały czas przybywa psychopatów, którzy celowo prowokują niebezpieczne sytuacje. Najlepszym tego przykładem jest nagranie, które zostało zarejestrowane kilka dni temu na A4. Szaleniec w Fordzie ST najwyraźniej pomylił autostradę z torem wyścigowym. Spora ilość niebezpiecznych i absurdalnych manewrów, oraz co gorsza – czystej, drogowej złośliwości występuje niemal w każdej sekundzie tego filmu.

Jak Ci ludzie przeżyli ten wypadek pozostaje zagadką. Zabezpieczenie ładunku ciężarówki również [WIDEO]

Wciskanie się, celowe wyhamowywanie TIR-ów, brak zachowania odstępu, mruganie długimi  – to tutaj chleb powszedni. Jednym słowem – masakra! Pozostaje mieć nadzieję, że autor nagrania przekazał materiał odpowiednim służbom, które wyciągną konsekwencje wobec tego wariata.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News