Uszkodzenia parkingowe na drzwiach? Tym sposobem poradzisz sobie z nimi w kilka minut [WIDEO]

Uszkodzenia parkingowe na drzwiach? Tym sposobem poradzisz sobie z nimi w kilka minut [WIDEO]

rysa lakier 2

Podaj dalej

Nic tak nie irytuje każdego właściciela pojazdu, jak szkoda powstała nie z jego winy. Do psujących estetkę auta obić i obtarć najczęściej dochodzi na parkingach, gdzie namierzenie sprawcy jest niemal niemożliwe. Na szczęście nie znaczy to, że od razu musimy udać się do blacharza.

Zarysowanie auta na parkingu to nieprzyjemna i powszechnie występująca sytuacja, z którą spotkał się chociaż raz w życiu niemal każdy kierowca. Do szkód parkingowych zwykle dochodzi przez nieuwagę kierowców, roztargnienie, pośpiech lub próbę zaparkowania pojazdu w miejscu, w którym jest bardzo ciasno. Przeważnie sprawcami są osoby, które niedawno odebrały prawo jazdy i nie mają dużego doświadczenia za kierownicą.

Niestety w takich przypadkach bardzo często dochodzi do sytuacji, kiedy sprawca ucieka z miejsca zdarzenia, aby uniknąć odpowiedzialności. Wówczas właściciel skazany na samodzielne pokrywanie kosztów związanych z naprawą uszkodzonej karoserii. Na szczęście można to z powodzeniem zrobić samemu. O tym jak zabrać się za irytujące wgniecenia i porysowania opowiedzieli YouTuberzy prowadzący kanał Miłośnicy Detailingu. Wystarczy parę chwil i gotowe.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News