Typowy Janusz transportu. Przewoził na dachu... skuter śnieżny

Typowy Janusz transportu. Przewoził na dachu... skuter śnieżny

Przewoził skuter śnieżny na dachu samochodu

Podaj dalej

Oszczędzanie na transporcie jest powszechne chyba na całym świecie. Ludzie dalej wolą ryzykować życie i zdrowie nie tylko swoje, ale też innych użytkowników dróg. Zamiast wynająć pojazd, który jest do tego przeznaczony często decydujemy się na bardzo karkołomne rozwiązania.

„Janusze”… są wszędzie, ale kim w ogóle są?

Internetowa definicja „Janusza” opublikowana jakiś czas temu na stronie Słownika Języka Polskiego PWN mówi nam, że jest to określenie człowieka niezbyt zadbanego, najczęściej z wąsem i piwnym brzuszkiem.

Człowiek ten odziany jest najczęściej w biały podkoszulek zwany też „żonobijką” i dresowe spodnie. Outfit dopełniają kurtka z materiału imitującego skórę oraz koniecznie – klapki i białe skarpety. Jednak tym, co najbardziej wyróżnia „Janusza” jest prymitywne i przaśne zachowanie.

A ilu znacie „Januszy”? My do tej pory wyróżnialiśmy głównie „Januszów” tuningu, siłowni, tatuażu i biznesu. Jak się jednak okazało, mocną reprezentację mają także Ci od transportu. Najlepszym tego przykładem jest poniższe zdjęcie. Nacieszcie oczy:

Przewoził skuter śnieżny na dachu samochodu

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News