Tym Audi podróżuje trzech Robin Hoodów (jeden nawet miał kołczan). Nie wyprzedzaj ich lepiej, bo oberwiesz! [WIDEO]

Tym Audi podróżuje trzech Robin Hoodów (jeden nawet miał kołczan). Nie wyprzedzaj ich lepiej, bo oberwiesz! [WIDEO]

Oprychy w audi

Podaj dalej

Kiedy wydaje nam się, że szczyt drogowego chamstwa został już dawno osiągnięty, wtedy zawsze pojawiają się „oni”. Właściciele leciwych „bawar” i Audi regularnie uzupełniają Internet cebulo-kontentem. Tak jest też w tym przypadku. Trzech Robin Hoodów zaatakowało kierowcę, bo śmiał ich wyprzedzić.

Agresja drogowa w czystej postaci

Mogłoby się wydawać, że to właściciele gruzowatych BMW robią z siebie w sieci największe pośmiewisko. Taki stereotyp nie wziął się znikąd. Wrzucają na YouTube nagrania ze swoich nieudolnych „driftów”, powodują wiele niebezpiecznych sytuacji na drodze (często pod wpływem alkoholu i narkotyków), a czasem po prostu biją innych kierowców – bez żadnego większego powodu.

Najwyraźniej jednak palmę pierwszeństwa wśród drogowych oprychów przejąć chcą niektórzy właściciele 20-letnich Audi. Najlepszym tego przykładem jest film, który pojawił się na kanale STOP CHAM na Youtube.

Oto najlepsze samochody do 9 tys. zł. Jeśli taki masz, to gratulacje – dokładać nie będziesz [WIDEO]

Pewien Bogu ducha winien kierowca został zwyzywany i o mało nie pobity, przez trzech mężczyzn, którzy przypominali Robin Hoodów. Byli zakapturzeni, a jeden miał nawet „kołczan prawilności” w postaci saszetki (popularnej nerki) noszony błędnie na piersi. Musimy przyznać, że takiego chamstwa nie widzieliśmy dawno.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News