Tutaj wydarzył się prawdziwy cud na drodze. Szansa na przeżycie takiego wypadku wynosi 1 na miliard [ZDJĘCIA]

W sieci codziennie pojawiają się setki tysięcy zdjęć i filmów z różnego rodzaju drogowych incydentów. Niektóre są śmieszne, niektóre szokujące a jeszcze inne – niewiarygodne. W tym przypadku mamy do czynienia właśnie z tym ostatnim. Bez wątpienia to co wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych można nazwać prawdziwym cudem na drodze.

Nissan Altima
Podaj dalej

Tam wydarzył się cud? Wszystko na to wskazuje

Incydent miał miejsce na moście w Mount Vernon w stanie Waszyngton na początku tego tygodnia. Zdjęcia jego następstw opublikowane zostały na kilka dni temu na Twitterze. Świadkowie wypadku powiedzieli w rozmowie z serwisem Jalopnik, że kierowca czerwonego Nissana Altima jadąc przez most za ciężarówką zaczął zwalniać, gdy nagle został uderzony z tyłu przez ogromnego TIR-a.

Jakimś jednak cudem nadwozie Altimy zaczęło zginać się pod naporem ciężaru TIR-a w taki sposób, że stworzyło swego rodzaju rampę – ciężarówka dalej siłą pędu poruszała się do przodu, ale ciągnik siodłowy spoczął na zmiażdżonej osobówce.

W efekcie tego w kabinie powstało coś na kształt niewielkiej klatki bezpieczeństwa. Kierowca nie dość, że przeżył ten wypadek, to na dodatek nie odniósł praktycznie żadnych obrażeń. Bez dwóch zdań – na kolanach do Częstochowy. Szansa na przeżycie tak koszmarnego wypadku wynosi chyba 1 do miliarda.

Przeczytaj również