Trzech cwaniaczków z Jaguara rzuciło się na kierowcę Toyoty. Takiego buractwa nie widzieliśmy dawno [WIDEO]

Trzech cwaniaczków z Jaguara rzuciło się na kierowcę Toyoty. Takiego buractwa nie widzieliśmy dawno [WIDEO]

Podaj dalej

Niezmiennie uważamy, że szeroko pojęte buractwo drogowe to najgorsze, co może być. W tym przypadku jest go niestety tutaj pełno. Trzech cwaniaczków z Jaguara rzuciło się na kierowcę Toyoty, ale zacznijmy od początku.

Co tam się wydarzyło!?

Sytuacja z pozoru prosta i bardzo często spotykana na drodze – zator na skrzyżowaniu. Czy jednak jest to powód, aby wyjść i w towarzystwie kolegów kopać czyiś samochód i walić pięścią w szybę? Chyba nie. Autor tego nagrania – kurier prowadzący kanał Mroczna Kielbasa na YouTube zamieścił na swoim profilu szokujące nagranie, na którym widać takie właśnie sceny.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Młodziak w Jaguarze pożyczonym zapewne od tatusia poczuł się chyba jak gangster i chciał dać wycisk Bogu ducha winnemu kierowcy srebrnej Toyoty Avensis. Mężczyzna na szczęście nie dał się sprowokować i odjechał z miejsca zdarzenia. W sumie nas to nie dziwi – kiedy do jednej osoby „startują” trzy, to szanse na zwycięstwo są raczej nikłe. Ciekawe czy byłby takim kozakiem bez swoich kolegów. Zobaczcie sami ten szczyt buractwa – bo ciężko to inaczej opisać.

źródło: Mroczna Kielbasa / YouTube

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News