Top 10 - Cięte riposty policjantów. Kierowcy musieli być mocno zdziwieni, kiedy funkcjonariusze ich zaorali

Top 10 - Cięte riposty policjantów. Kierowcy musieli być mocno zdziwieni, kiedy funkcjonariusze ich zaorali

riposty

Podaj dalej

W sieci można znaleźć wiele materiałów filmowych, na których zarejestrowane są „pyskówki” i wymiany uprzejmości między policjantami drogówki, a kierowcami. Przeważnie więcej i dosadniej mają do powiedzenia ci drudzy. Policjanci jednak nie gęsi i też swój język mają. Oto Top 10 – czyli cięte riposty policjantów.

Każdy, kto kiedykolwiek został zatrzymany do kontroli drogowej doskonale wie, że z funkcjonariuszami drogówki nie ma po co dyskutować. Przeważnie widząc policyjny lizak zapraszający nas do zjazdu na pobocze – są ku temu jakieś powody.

Oczywiście każdy kierowca jest inny, więc jeśli dochodzi do złamania przepisów ruchu drogowego, każdy też inaczej reaguje. Jedni przyjmują mandat z pokorą, inni się awanturują a jeszcze inni (głównie panie) płaczą.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

I nie ma w tym nic złego – każdy człowiek ma prawo do wyrażania swoich emocji jak tylko chce, o ile nie przekracza to granic zdrowego rozsądku. Najgorsze co można jednak  zrobić w trakcie kontroli, to być niekulturalnym. Jeśli zapomnimy o manierach, nie tylko na 100 procent dostaniemy mandat, ale możemy też zostać „zaorani” przez funkcjonariusza. Usiądźcie wygodnie w fotelu – oto Top 10 – czyli cięte riposty policjantów.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News