To zabezpieczenie auta za 22 zł sprawi, że nikt go nie ukradnie. Złodzieje są bezradni od 30 lat [WIDEO]

To zabezpieczenie auta za 22 zł sprawi, że nikt go nie ukradnie. Złodzieje są bezradni od 30 lat [WIDEO]

car-1590508_1280

Podaj dalej

Lokalizatory GPS stały się popularnym dodatkiem do dodatkowego zabezpieczenia pojazdu. Ale niewielu właścicieli samochodów wie, że wystarczy inne urządzenie za zaledwie kilkadziesiąt złotych, aby samochodu nie dało się ukraść.

Wraz z rozwojem technologii lokalizacja pojazdów za pomocą GPS stała się bardzo popularnym zabezpieczeniem samochodów na całym świecie. W końcu to niedrogie i wygodne rozwiązanie. Właściciel otwiera aplikację w telefonie i od razu widzi dokładną lokalizację swojej maszyny.

Ale prawda jest taka, że ​​nawet jeśli niebieska kropka na smartfonie świeci w miejscu, w którym zaparkowałeś auto, twój samochód może być już w tym czasie poza granicami kraju. Wystarczy jedynie nielegalne urządzenie – zagłuszacz GPS – aby wprowadzić właściciela pojazdu w błąd.

Ochrona absolutna

Aby zabezpieczyć samochód w 100% najlepiej zastosować system elektromechaniczny Vampire Lite, do którego nie mają zastosowania żadne zagłuszacze, duplikaty oryginalnych kluczyków czy kody.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Jak to działa? To bardzo proste. Vampire Lite to najnowocześniejsza wersja systemu bezpieczeństwa opartego na technologii, której żaden złodziej samochodowy nie rozpracował od prawie 30 lat. Jest to siedmiokierunkowy immobiliser, który może jednocześnie zablokować do siedmiu części pojazdu kombinacją mechaniczną, gwarantując tym samym 100% ochronę auta przed kradzieżą.

Co jednak w tym wszystkim najfajniejsze, jest to jednorazowa inwestycja, która nie wymaga dodatkowych opłat, zarówno za obsługę, jak i aktualizacje systemu. Jego cena uzależniona jest od marki i modelu auta, a zaczyna się od… 6 dolarów czyli w przeliczeniu około 22 zł. Trzeba przyznać, że patent jest genialny.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News