To największe, koszmarne błędy podczas pielęgnacji lakieru. Niestety, popełnia je każdy z nas [WIDEO]

To największe, koszmarne błędy podczas pielęgnacji lakieru. Niestety, popełnia je każdy z nas [WIDEO]

Man washing car using spray jet water – home people car clean concept

Podaj dalej

Mycie, woskowanie i polerowanie auta to bez wątpienia bardzo czasochłonne czynności, które dodatkowo wymagają pewnej wiedzy i doświadczenia. Jednak taki wysiłek włożony w pielęgnację pojazdu na pewno się opłaci, jeśli pamiętać będziemy o kilku podstawowych zasadach.

Tego wystrzegaj się jak ognia

W dzisiejszych czasach nie brakuje wyspecjalizowanych zakładów detailingowych, które w kilka godzin doprowadzą nasz pojazd do stanu niemal fabrycznego. Dla niektórych problemem związanym z taką usługą może być cena. Zabieg pełnego detailingu w zależności od wielkości samochodu waha się od 200 do nawet 600 zł. Dlatego właśnie wielu kierowców na co dzień decyduje się samodzielnie zadbać o kondycję lakieru swojego auta.

fot: pl.freepik.com

Żeby jednak osiągnąć oczekiwany efekt, niektórych błędów należy wystrzegać się jak ognia. Wieloletnie zaniedbania sprawiają, że na lakierze pojawiają się nieestetyczne zarysowania obniżające wartość samochodu. Jak ich uniknąć? Oto osiem podstawowych błędów podczas pielęgnacji lakieru.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

O tym jak tego nie robić opowiedzieli panowie prowadzący kanał Miłośnicy detailingu na YouTube. Zapewniamy – warto ich posłuchać, bowiem te złe nawyki posiada większość z nas.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News