To najlepsze auta do 3000 zł. Kupujesz za grosze i masz spokój na lata [WIDEO]

To najlepsze auta do 3000 zł. Kupujesz za grosze i masz spokój na lata [WIDEO]

1996-BMW-M3-Compact-1

Podaj dalej

Zakup pierwszego auta dla młodej osoby, która zazwyczaj nie dysponuje szczególnie dużym budżetem, to zawsze spore wyzwanie. Rynek wtórny zalany jest „gruzami”, a trafienie na dobry egzemplarz graniczy z cudem. Na szczęście są modele, na których zawsze można polegać. Oto najlepsze samochody do 3 tys. zł.

Co na dobry początek?

Po stresującym egzaminie na prawo jazdy, większość młodych osób przygotowuje się do zakupu własnego samochodu, który posłuży im przez co najmniej kilka lat. Przeważnie jednak ludzie w wieku 18-22 lat nie dysponują pieniędzmi, za które mogliby kupić coś w stanie absolutnie nienagannym.

I mimo tego, że czasem wiemy jaki samochód chcemy, to nie zawsze będzie on najtrafniejszym wyborem. Zdecydowana większość początkujących kierowców marzy np. o tanim – sportowym pojeździe. Oczywiście takie samochody można znaleźć na rynku wtórnym. Niemniej jednak zdecydowanie się na kupno jednego z nich może nie tylko zrujnować naszą kieszeń, ale także przysporzyć wielu niepotrzebnych nerwów. Dlatego zawsze kupując pierwszy samochód, należy posłuchać, lub poradzić się eksperta.

1996-BMW-M3-Compact-1
I tutaj z pomocą przychodzi człowiek, który o czterech kółkach wie dosłownie wszystko – niezawodny Michał „Michu” Jesionowski. W jednym swoich ostatnich filmów popularny Youtuber prowadzący kanał Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam, sporządził zestawienie absolutnie najlepszyc samochodów, które nabyć można za maksymalnie 3 tysięcy złotych. Co jednak najważniejsze – na pewno się na nich nie zawiedziemy. Wyselekcjonowane zostały tylko te auta, które mają od wielu lat status niezawodnych i bezawaryjnych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News