To najlepsza domowa metoda na odświeżenie starych felg. Będą wyglądały jak fabrycznie nowe [WIDEO]

To najlepsza domowa metoda na odświeżenie starych felg. Będą wyglądały jak fabrycznie nowe [WIDEO]

naprawa koszt felga

Podaj dalej

Zardzewiałe, zmęczone dziesiątkami tysięcy kilometrów felgi poważnie szpecą samochód – to nie podlega absolutnie żadnej dyskusji. Nie oznacza to jednak, że od razu trzeba kupić nowe. Praktycznym i tanim rozwiązaniem jest regeneracja felg. Tę czynność bez problemu wykonamy w przydomowym garażu, jeśli mamy kilka podstawowych narzędzi i przede wszystkim – wiemy jak się za to zabrać.

Zrób to sam

Felgi stalowe, z czasem, zaczynają kiepsko wyglądać. Z resztą to wie przecież każdy, który takowe posiada w swoim samochodzie. Ich powierzchnia ściera się, pojawiają się liczne zarysowania oraz początki rdzy. Jeżdżenie na takich felgach oczywiście jest możliwe i nie powoduje niebezpieczeństwa, ale samochód nie wygląda przez to zbyt dobrze. A to ma znaczenie, jeśli na co dzień dbamy o nasz samochód.

Sposobem na pozbycie się defektów, rys oraz rdzy z felg stalowych jest ich odnowienie. Regeneracja „stalówek” własnymi siłami jest pracochłonna, ale możliwa i nie tak bardzo trudna, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy tylko wiedzieć, jak fachowo się do tego zabrać. Wiedzą w tym temacie podzielili się Panowie z kanału Miłośnicy detailingu na YouTube.

Jeśli zatem macie w najbliższym czasie w planach taki zabieg, warto zapoznać się z przygotowanym przez nich materiałem. Zebrane zostały tam wszystkie najważniejsze informacje i wskazówki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News