To najgłupszy pościg w historii świata. Panienkę w obcisłych leginsach goniły dwa... Dodge Chargery [WIDEO]

To najgłupszy pościg w historii świata. Panienkę w obcisłych leginsach goniły dwa... Dodge Chargery [WIDEO]

nfs1

Podaj dalej

W połowie października kierowcy na autostradzie międzystanowej 75 w Miami byli świadkami najwolniejszego policyjnego pościgu, jaki kiedykolwiek sfilmowano: kobietę idącą pieszo próbującą uciec dwóm policyjnym radiowozom.

Do incydentu doszło rano 11 października, kiedy pewna kobieta szła jak gdyby nigdy nic boso po autostradzie. W obawie o jej bezpieczeństwo, zaniepokojeni kierowcy wezwali policję, która zjawiła się kilka chwil później. Kiedy jeden z funkcjonariuszy próbował przekonać panią, żeby wsiadła do radiowozu, ta zaczęła uciekać. Ponieważ kobieta zaczęła biegać po ruchliwej drodze, po kilku minutach na miejsce został wezwany kolejny patrol, aby zablokować ruch na autostradzie.

W pewnym momencie prowadzący Dodga Chargera policjant najwyraźniej stracił cierpliwość i uznał, że prośbami w tej sytuacji nic nie wskóra. Zaczął więc gonić kobietę na piechotę. Drugi oficer jechał za nim samochodem na wypadek, gdyby jakimś cudem uciekła. Nie wiadomo, dlaczego pani zdecydowała się iść autostradą, narażając siebie i innych na wielkie niebezpieczeństwo, ale na szczęście tym razem nikt nie został ranny.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News