To najbardziej szokujące zdjęcie z fotoradaru w historii? Środkowy palec, alkohol i... człowiek na masce [ZDJĘCIA]

Na publikowanych w sieci zdjęciach z drogowych fotoradarów można zobaczyć różne dziwne rzeczy. Ostatnio hitem był kierowca, który w trakcie prowadzenia wciągał przez rurkę rozsypany na desce rozdzielczej biały proszek. Jednak coś takiego widzimy po raz pierwszy.

fotoradary kierowcy
Podaj dalej

Co tam się wydarzyło?

Do tego absurdalnego zdarzenia doszło w nocy 23 października w zachodniej Australii. Fotoradar zrobił zdjęcie kierowcy, który poruszał się z prędkością 119 km/h. W normalnych okolicznościach to nic nadzwyczajnego. Tutaj jednak przekroczenie dopuszczalnej prędkości to zaledwie początek tej historii.

Jak możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu – na masce i częściowo na szybie czołowej pickupa leży człowiek, który jedną ręką popija sobie radośnie piwo, a drugą pokazuje palcem gest który na całym świecie uznawany za bardzo obraźliwy.

Co więcej – kierowca również musiał doskonale się bawić. Jego wyciągnięta przez okno ręka w której trzyma butelkę jasno wskazuje na to, że dobra impreza odbywała się nie tylko na masce, ale również w środku samochodu.

 

Przeczytaj również