To najbardziej szokujące zdjęcie z fotoradaru w historii? Środkowy palec, alkohol i... człowiek na masce [ZDJĘCIA]

To najbardziej szokujące zdjęcie z fotoradaru w historii? Środkowy palec, alkohol i... człowiek na masce [ZDJĘCIA]

fotoradary

Podaj dalej

Na publikowanych w sieci zdjęciach z drogowych fotoradarów można zobaczyć różne dziwne rzeczy. Ostatnio hitem był kierowca, który w trakcie prowadzenia wciągał przez rurkę rozsypany na desce rozdzielczej biały proszek. Jednak coś takiego widzimy po raz pierwszy.

Co tam się wydarzyło?

Do tego absurdalnego zdarzenia doszło w nocy 23 października w zachodniej Australii. Fotoradar zrobił zdjęcie kierowcy, który poruszał się z prędkością 119 km/h. W normalnych okolicznościach to nic nadzwyczajnego. Tutaj jednak przekroczenie dopuszczalnej prędkości to zaledwie początek tej historii.

Jak możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu – na masce i częściowo na szybie czołowej pickupa leży człowiek, który jedną ręką popija sobie radośnie piwo, a drugą pokazuje palcem gest który na całym świecie uznawany za bardzo obraźliwy.

Co więcej – kierowca również musiał doskonale się bawić. Jego wyciągnięta przez okno ręka w której trzyma butelkę jasno wskazuje na to, że dobra impreza odbywała się nie tylko na masce, ale również w środku samochodu.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News