Ten środek za 10 zł zniweluje każdą rysę? To niesamowite jak dobrze to działa! [WIDEO]

Ten środek za 10 zł zniweluje każdą rysę? To niesamowite jak dobrze to działa! [WIDEO]

Ten środek za 10 zł zniweluje każdą rysę? To niesamowite jak dobrze to działa! [WIDEO]

Podaj dalej

Nieważne jak bardzo dbamy o nasz samochód i jak często go pielęgnujemy – rysy na lakierze pojawią się prędzej czy później. Na szczęście jednak jest wiele domowych metod i sposobów, aby w łatwy sposób sobie z nimi poradzić.

Rysy na lakierze, czyli koszmar każdego właściciela auta

Lakier samochodowy każdego dnia podatny jest na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Mankamenty powstają pod wpływem uderzenia piasku czy drobnych kamieni wydostających się spod kół. Do tego dochodzą również warunki atmosferyczne jak np. grad. Bardzo niebezpieczna jest również sól, która jest rozsypywana na drogach kiedy spadnie śnieg.

Do tego oczywiście dochodzą również szkody parkingowe w wyniku których powstają bardzo często głębokie zarysowania lakieru. Oczywiście można próbować bronić się przed tym wszystkim na różne sposoby. Najlepszym sposobem aby lakier zachował dobrą kondycję jest nałożenie powłoki kwarcowej lub ceramicznej.

Dobrą opcją jest również twardy wosk, który na kilka dobrych miesięcy będzie chronił lakier naszego auta przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Niestety te ostatnie opcje nie należą do najtańszych, dlatego nie każdy na usługę położenia powłoki lub wosku będzie mógł sobie pozwolić.

Zrób to sam, ten środek każdy ma w domu

Co zatem zrobić, kiedy lakier naszego pojazdu wymaga renowacji? Cóż jak się okazuje, bardzo pomocny jest popularny środek, którego cena nie powinna przekroczyć 11-13 zł za 150 ml. Czy to w ogóle ma prawo działać? O tym postanowili opowiedzieć i pokazać na przykładzie detailerzy prowadzący kanał Miłośnicy detailingu w serwisie YouTube. Nie wierzyliśmy własnym oczom – to naprawdę działa! Z resztą – zobaczcie sami:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News