Taksówkarz wyrzucił swojego klienta jak śmiecia. Za to co zrobił, powinien jeszcze dostać po tym głupim łbie! [WIDEO]

Taksówkarz wyrzucił swojego klienta jak śmiecia. Za to co zrobił, powinien jeszcze dostać po tym głupim łbie! [WIDEO]

Podaj dalej

Przyznamy szczerze, że to co zobaczyliśmy na tym nagraniu bardzo nas ucieszyło. Jak się okazuje, są jeszcze na świecie ludzie, którzy w obliczu obrzydliwego zachowania innych, reagują stanowczo i tak jak należy. Ten taksówkarz zrobił coś niebywałego.

Film zarejestrowany został przez kamerę samochodową zamontowaną w pojeździe jadącym za taksówką. Zdarzenie miało miejsce na drodze prowadzącej do Sankt Petersburga w Rosji. Prowadzący taksówkę kierowca najprawdopodobniej bardzo ceni sobie ekologiczny styl życia. W momencie kiedy jego klient wyrzucił przez okno butelkę, postanowił dać nauczkę niesfornemu śmieciarzowi.

Czytaj też: Obłąkana kobieta doprowadziła do ciężkiego wypadku. Potem świruska wydarła się na poszkodowanego [WIDEO]

Ponieważ wszyscy stali w korku, świadków zdarzenia było wielu, a im więcej świadków, tym więcej wstydu. Taksówkarz spokojnie podniósł butelkę i włożył ją do samochodu.

Taksówkarz dał nauczkę swojemu klientowi

Chwilę później chwycił pasażera za kark i spodnie i… wyrzucił go z taksówki jak śmiecia. Potem zawrócił i odjechał, zostawiając kompletnie zdziwionego faceta na środku drogi. Ręce same składają się do oklasków. Zobaczcie sami:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News