Taksówkarz - kombinator za wszelką cenę chciał ominąć korek. Więcej tego nie zrobi [WIDEO]

Taksówkarz - kombinator za wszelką cenę chciał ominąć korek. Więcej tego nie zrobi [WIDEO]

wyprzedzanie1

Podaj dalej

Stanie w korku jest jedną z najbardziej frustrujących rzeczy, z jaką mierzymy się niemal każdego dnia. Nic więc dziwnego, że niektórzy kierowcy (głównie ci bardzo niecierpliwi) są w stanie zrobić dosłownie wszystko, żeby uwolnić się z zatoru. Niestety w 99 procent przypadków robią to niezgodnie z przepisami ruchu drogowego.

To zdarzenie miało miejsce kilka dni temu na drodze w kierunku Morskiego Oka. Wielu turystów wybierających się nad Morskie Oko nie zdaje sobie sprawy, że miejsce na parkingu trzeba teraz zarezerwować przez Internet. Na drodze tworzą się ogromne korki. W rezultacie ci, którzy mają rezerwację, nie mogą dotrzeć do parkingu w Palenicy Białczańskiej. Niestety niektórzy kierowcy nie mają zamiaru cierpliwie czekać w kolejce, i decydują się na manewry niezgodne z kodeksem drogowym.

NAJGORĘTSZA POLSKA PREMIERA ROKU 2021! SPRAWDŹ JUŻ DZISIAJ

I to można jeszcze zrozumieć. Natomiast kierowca tego taxi-busa wpadł chyba na najgłupszy możliwy pomysł. Postanowił ominąć zator na drodze jednojezdniowej… wyprzedzając kolumnę samochodów pasem biegnącym w przeciwnym kierunku. Mało tego – kierowcy kompletnie nie przeszkadzała ciągła linia ani prawidłowo jadące samochody.

Na szczęście na miejscu szybko pojawił się policjant na jednośladzie, który szybko ukrócił jego zamiary. Czy w tej sytuacji można było wpaść na głupszy pomysł? Chyba jednak nie, ale oceńcie sami.

Przeczytaj również