Tak wygląda najbardziej ekskluzywna przyczepa kempingowa na świecie. To nie willa, to pałac na kołach [GALERIA]

Tak wygląda najbardziej ekskluzywna przyczepa kempingowa na świecie. To nie willa, to pałac na kołach [GALERIA]

furion1

Podaj dalej

Ogólnoświatowa pandemia koronawirusa wywróciła cały świat do góry nogami – w tym również świat turystyki. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie dziesiątki tysięcy osób postanowiło spędzić urlop nie w hotelach, ale w kamperach i przyczepach kempingowych. Poznajcie najbardziej luksusową z nich – to prawdziwy pałac na kołach.

Podróżowanie w zwykły sposób od dawna jest praktycznie niemożliwe i chociaż sytuacja się poprawia, wiele ograniczeń wciąż sprawia, że ​​dla niektórych osób kampery są najlepszym sposobem na spędzenie upragnionych wakacji. Limitless marki Furrion to właśnie połączenie kampera z przyczepą kempingową. Sęk w tym, że jest to pojazd absolutnie jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy i ekskluzywny do szpiku kości.

Przyczepa? To raczej pałac na kołach

Limitless ma 12,5 metra długości i 2,4 metra szerokości. Wyposażony jest wtedy w trzy wysuwane moduły, które zwiększają przestrzeń wewnętrzną do 32,5 metra kwadratowego. Tak więc naprawdę można powiedzieć, że jest to pełnoprawny domek na kółkach. Zacznijmy od kuchni. Ta ma na wyposażeniu podwójny zlew, wbudowany piekarnik, palnik gazowy i mikrofalówkę. Jest jednak również zmywarka, płyta indukcyjna czy specjalnie klimatyzowana „piwniczka”, która jest w stanie pomieścić aż 48 butelek wybranego trunku.

W salonie również niczego nie brakuje. Dominuje w nim 65-calowy telewizor zawieszony nad 40-calowym kominkiem elektrycznym. Kolor płomieni można dostosować w zależności od nastroju – dostępny jest klasyczny pomarańcz, czerwony oraz niebieski. Oczywiście jak na salon przystało, nie mogło zbraknąć w nim wygodnych skórzanych sof i mebli z najlepszej jakości drewna.

Łazienka jest nie tylko przestronna, ale również elegancka i przede wszystkim – bardzo funkcjonalna. Wystarczy jeden dotyk, aby sterować praktycznie wszystkim, a do wyboru mamy tutaj zarówno temperaturę, jak i intensywność strumienia wody np. pod prysznicem. Nie zabrakło również funkcji masażu, oraz luster, które można ściemniać i rozjaśniać w zależności od własnych upodobań. Dla lubiących śpiew pod prysznicem są również głośniki bezprzewodowe, które mogą współpracować zarówno z centralnym zestawem audio, jak i telefonem komórkowym.

Robi wrażenie? To jeszcze nic – przejdźmy do sypialni. Tam znajdziemy ogromne łóżko i 39-calowy telewizor. Oczywiście całe pomieszczenie jest wykończone z największą starannością. Dzięki temu mieszkańcy mogą czuć się niemal jak w domu. Co jednak najciekawsze, projektanci Furrion Limitless przewidzieli, że właściciel raczej na pewno nie zasiądzie za sterami tej maszyny. Dlatego właśnie zaprojektowali do holowania specjalny ciągnik o nazwie Hercules. Kierowca ma tam do dyspozycji nie tylko własną sypialnię, ale również łazienkę. Dzięki temu nie będzie musiał w czasie podróży nikomu przeszkadzać.

Niestety Furrion nie podał kwoty, którą będzie trzeba przygotować na zakup Limitless. Mając jednak na uwadze, że wyposażenie dodatkowe może obejmować między innymi różnorakie systemy rozrywki, a nawet panele słoneczne, potencjalni klienci powinni spodziewać się ceny na poziomie nawet 2-3 milionów zł.

GALERIA

fot: Furrion
źródło: autoforum.cz

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News