Ta kobieta pokazała jak nigdy nie zawracać. Kiedy wisiała nad przepaścią, mogła przemyśleć swoją głupotę [WIDEO]

Ta kobieta pokazała jak nigdy nie zawracać. Kiedy wisiała nad przepaścią, mogła przemyśleć swoją głupotę [WIDEO]

zawracanie84

Podaj dalej

Oglądając to wideo cały czas zastanawiamy się, skąd tacy ludzie biorą prawo jazdy. Bo raczej mało prawdopodobne jest, że osoba odstawiająca na drodze coś tak fatalnego, mogła uczciwie zdać egzamin i otrzymać dokument. Na przykład ta kobieta pokazała jak nigdy nie zawracać.

Umówmy się – manewr zawracania nie jest jakoś szczególnie trudny do przeprowadzenia. Według książkowego opisu, podczas zawracania kierujący pojazdem powinien zachować szczególną (czyli jak zawsze) ostrożność. Można zawracać wszędzie, gdzie nie jest to zabronione, zawczasu sygnalizując manewr, w odpowiednich warunkach i po upewnieniu się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa, ani nawet jego utrudnienia innym uczestnikom ruchu. Proste? Oczywiście. Czy coś może pójść nie tak? Niestety… tak.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Pewna Chinka pokazała całemu światu, jak nie wykonywać manewru zawracania. To co zrobiła ta kobieta po prostu nie mieści się w głowie. Trzeba przyznać, że gdyby w Chinach było takie miasto jak Częstochowa, to ta Pani zdecydowanie powinna udać się tam na kolanach. Ale nie będziemy przedłużać, sami zobaczcie tę „piękną tragedię”.  Niebywałe.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News