Szalony Youtuber zakopał swoje luksusowe auto, a w nim okrągły milion. Kto je znajdzie bierze wszystko!

Szalony Youtuber zakopał swoje luksusowe auto, a w nim okrągły milion. Kto je znajdzie bierze wszystko!

zakopane-auto

Podaj dalej

Niektórzy blogerzy mają naprawdę niebanalne pomysły na prowadzenie swoich kanałów. W tym jednak przypadku pewien youtuber przeszedł sam siebie.

Poszukiwacze skarbów mogą zacierać ręce

Przyciągnięcie przed ekrany monitorów większej widowni, czy zebranie na swoim kanale dużej grupy oddanych fanów to zadanie, które udaje się niewielu. Każdy youtuber doskonale wie, że proces budowania własnego kanału to wiele miesięcy, a nawet lat ciężkiej pracy.

Jednak kreatywność i cierpliwość w tym biznesie popłacają jak nigdzie indziej. Najbardziej rozpoznawani youtuberzy na świecie zarabiają na swoich kanałach krocie i mogą pozwolić sobie niemal na wszystko. Najlepszym tego przykładem jest Kazma Kazmitch. 

Stracił prawko i zrobił na tym show

Kiedy Czech stracił prawo jazdy, postanowił wykorzystać ten fakt, aby zdobyć jeszcze więcej widzów. W tym celu 35-latek schował w bagażniku swojego Range Rovera milion koron, a następnie zapakował samochód do kontenera i… zakopał w znanym tylko sobie miejscu.

Youtuber zakopał kontener, a w nim swojego Range Rovera i milion koron. Kto pierwszy znajdzie ukryty skarb – bierze wszystko.

Pierwsza osoba, która znajdzie kontener – bierze wszystko. Aby ułatwić zabawę, jeden z najpopularniejszych czeskich youtuberów w filmie promującym całą akcję podał specjalny numer telefonu.

Każdy może wysłać na niego swój adres mailowy, na który niebawem trafią podpowiedzi dotyczące lokalizacji „skarbu”. Trzeba przyznać, że dobrze to rozegrał. Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie – nic prostszego. Zobaczcie poniższe wideo i zapoznajcie się ze szczegółami.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News