Subaru ma rewelacyjną promocję. Takiej metody finansowania świat jeszcze nie widział

Subaru ma rewelacyjną promocję. Takiej metody finansowania świat jeszcze nie widział

subaru-forester-25i-s-my19-1001×565-_1_

Podaj dalej

W Polsce Subaru zdecydowanie nie należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek. Jednak w Azji i USA obok Toyoty, Hondy i Nissana – Subaru bije z roku na rok kolejne rekordy popularności. Wszystko wskazuje na to, że niebawem na drogach pojawi się jeszcze więcej samochodów tej niedocenianej w Europie marki. Wszystko przez genialną promocję, z której można korzystać już teraz.

TC Subaru, wyłączny dystrybutor pojazdów Subaru w Malezji, we współpracy z Maybankiem wprowadził specjalną promocję „Jedź teraz, zapłać później”. Oferta jest dostępna wyłącznie dla klientów Maybank, którzy zakupią nowego Forestera od teraz do 31 grudnia 2021 roku.

Klienci objęci promocją nie będą musieli spłacać rat kredytu przez 15 miesięcy po otrzymaniu nowego Forestera. Należy jednak pamiętać, że nie jest to przypadek „darmowych rat”, a jedynie odroczenie płatności od samego początku finansowania programu „Jedź teraz, zapłać później”. Płatności ratalne rozpoczną się po 15 miesiącach, zgodnie z warunkami ustalonymi z bankiem.

Subaru Forester

Promocja dotyczy wszystkich aktualnie dostępnych w sprzedaży wariantów Forestera, w tym 2.0iL GT Lite Edition , 2.0iS, 2.0iS GT Lite Edition, 2.0iS EyeSight, 2.0iS EyeSight GT Lite Edition oraz 2.0iS EyeSight GT Edition .

Każdy zakup będzie objęty pięcioletnią gwarancją na 100 000 km, a także bezpłatną usługą Subaru Eco Sterilizing In-Cabin 3D Spray, która usuwa do 99% szkodliwych bakterii i wirusów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News