Stanooooski!? Zobacz jaką bryką Marcin Najman zawiózł do studia WOŚP kultową kurtkę, wylicytowaną przez "Dziennikarskie Zero"

Stanooooski!? Zobacz jaką bryką Marcin Najman zawiózł do studia WOŚP kultową kurtkę, wylicytowaną przez "Dziennikarskie Zero"

Podaj dalej

Aaaa widzisz? Kliknąłeś „Stan”, i Ty też „El Testosteron”!  No i przede wszystkim – Wy, nasi czytelnicy. Bardzo dobrze, bo tytuł jest clickbaitowy i w sumie o to nam chodziło. A teraz poważnie – czy wiecie jakim samochodem na co dzień jeździ najsłynniejszy w ostatnich miesiącach sportowiec i (nie ma się co oszukiwać) celebryta w Polsce? No nie byle jakim!

Kochamy ten konflikt, ale…

Chcemy żeby to było jasne i transparentne. Rzekomy konflikt między Krzysztofem Stanowskim i Marcinem Najmanem najpierw nas bawił, potem smucił, a na końcu wycisnął z nas łzy. Kiedy tych dwóch dżentelmenów wychyliło razem po browarze – tuż po przekazaniu kurtki wylicytowanej przez znanego i szanowanego dziennikarza – określanego przez Najmana jako „Dziennikarskie Zero” na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, to coś w nas pękło.

… już po nim 🙁

Zrozumieliśmy, że to wcale nie jest tak, jak wygląda na jutubie. Mimo wielomiesięcznych przepychanek, utarczek słownych, wzajemnej wymianie uprzejmości i obrzucaniu na wzajem łajnem w social mediach – doszło do swego rodzaju pojednania. I to nie byle jakiego, bowiem mówimy tutaj o zakończeniu konfliktu najbardziej chyba zwaśnionych aktualnie ludzi w tym kraju. No ale czy mogła być ku temu lepsza okazja, niż kolejny już finał WOŚP? Chyba tylko pojednawcza Wigilia u Wuwunia na kanale Pal Hajs TV. Ale zostawmy to – było, minęło.

A teraz dochodzimy do clue tematu. Czy zastanawialiście się kiedyś czym na co dzień buja się przesympatyczny Marcin Najman po naszych drogach? Cóż, bokserowi z 24-letnim już chyba doświadczeniem nie przystoi jeździć jakimś hatchbakiem, kombiakiem, SUV-em czy innym dziadostwem. Marcin Najman ma w swoim garażu całkiem niezłe cacko – a mianowicie… Jaguara XF! Zazdro nie?

Ciekawe czym jeździ… Stanoooooski? Krzysztof – jeśli to czytasz, daj nam znać! Chętnie pokażemy też i Twoją furę. Ilość odsłon musi się u nas zgadzać. Przecież sam wiesz – w końcu masz weszlo.com.

Jaguar XF
fot: https://twitter.com/marcinnajman/

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News