Śmieszki z BMW chciały pościgać się z gruzowatym Polonezem. Chwilę później spalili buraka ze wstydu [WIDEO]

Śmieszki z BMW chciały pościgać się z gruzowatym Polonezem. Chwilę później spalili buraka ze wstydu [WIDEO]

Podaj dalej

Każdy kto choć odrobinę interesuje się motoryzacją na pytanie – które auto jest szybsze – BMW serii 3 (E92) z 2-litrowym benzyniakiem pod maską, czy leciwy Polonez, bez wahania wskaże na „bawarę”. Podobnie myślała zapewne grupa śmieszków, która w swojej „trójce” przystąpiła do niezaplanowanego wyścigu z ikoną polskiej motoryzacji.

BMW vs FSO Polonez

Na samym początku pragniemy zaznaczyć, że kompletnie nie popieramy wyścigów ulicznych. Postanowiliśmy jednak udostępnić ten film jako czystą ciekawostkę. Bo czy ktokolwiek mógłby się spodziewać, że gruzowaty Polonez bez większych problemów odstawi BMW E92? Raczej nie, a tak właśnie stało się w tym przypadku.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Grupa pewnych mocy swojego pojazdu wesołków po krótkim obśmianiu Poloneza postanowiła przystąpić do rywalizacji z jego właścicielem. Jak się okazało chwilę później – bardzo szybko będą chcieli wymazać ten dzień z życiorysu, bo niestety dla nich – w Internecie nic nie ginie. Ich zdziwienie musiało nie mieć końca. Swoją drogą ciekawe jakie modyfikacje silnika zostały wprowadzone w leciwym „poldku”, bo trudno uwierzyć, że seryjna jednostka byłaby w stanie dokonać takiej rzeczy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News