Seksowna blondynka bezwstydnie zabawiała się alkomatem. Policjant nie wytrzymał

Seksowna blondynka bezwstydnie zabawiała się alkomatem. Policjant nie wytrzymał

Podaj dalej

Kontrola drogowa to dla wielu kierowców stresujące przeżycie. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ jeśli nie mamy nic na sumieniu, policjant najpewniej szybko zwróci nam prawo jazdy i życzy szerokiej drogi. Są jednak sytuacje w których człowiek zaczyna zachowywać się nieprzewidywalnie. To jedna z takich historii.

Gra na emocjach

Płeć piękna po zatrzymaniu przez patrol drogówki reaguje szczególnie emocjonalnie. Panie przeważnie nie wiedzą co jest powodem kontroli i bardzo często wpadają w histerię. Na porządku dziennym są skrucha, niewinne szlochanie oraz przede wszystkim – niekontrolowany atak płaczu.

Są też oczywiście kobiety, które podchodzą do kontroli zdecydowanie bardziej na luzie: próbują żartować, flirtować z policjantem a czasami nawet go podrywać. Te metody stosowane są głównie, gdy kierująca ma coś „za uszami” i ma tego pełną świadomość.

Lawa stopiła samochód w niecałą minutę. Życie na hawajach to nie zawsze same plusy

Czy takie metody są skuteczne? Cóż, to wiedzą chyba tylko policjanci, ale na pewno warto próbować – nie od dziś przecież wiadomo, że kultura i smaczne poczucie humoru mogą przynieść więcej korzyści, niż awanturowanie się i udowadnianie na siłę, że żadnego wykroczenia nie popełniliśmy.

Bezwstydna zagrywka

W tym jednak przypadku pewna Pani chciała… no właśnie, co ona próbowała osiągnąć? Tego nie wiemy, aczkolwiek wygląda na to, że po prostu igrała ze stróżami prawa i grała na męskich słabościach sugerując, że sprawę można rozwiązać w inny sposób. To nagranie stało się hitem internetu. Sami zobaczcie!

HMC – while I take this breathalyzer test… from r/holdmycosmo

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News