RS4 vs RS7. Który model wyszedł zwycięsko z bratobójczego pojedynku? [WIDEO]

RS4 vs RS7. Który model wyszedł zwycięsko z bratobójczego pojedynku? [WIDEO]

Podaj dalej

RS4 czy RS7? Jeśli zastanawialiście się kiedyś które auto marki z siedzibą w Ingolstadt jest szybsze, to w tym materiale znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Drag race

Wyścigi równoległe są chyba najprostszą i najstarszą zarazem formą rywalizacji, pomiędzy posiadaczami sportowych pojazdów. Za oceanem znane są od lat, w Europie zaś przez wiele lat były nielegalne. Wielu uważa, że jest to jedyny rodzaj sportu motorowego, który od kierowcy nie wymaga dosłownie żadnych umiejętności. Wystarczy wcisną gaz do dechy i wyłuskać pełen potencjał silnika. Nie zmienia to jednak faktu, że drag race zawsze świetnie się ogląda – czy to na żywo, czy w internecie.

Pijany Polak gonił tramwaj w Pradze. Utknął w tunelu [WIDEO]

Bratobójczy pojedynek

Na kanale CarWow dwóch youtuberów postanowiło skonfrontować ze sobą dwa piekielnie mocne modele Audi. Sercem RS4 jest 2,9 litrowe V6 Twin-turbo, które generuje 450 KM i 600 Nm. Z kolei w większym RS7 pracuje 4-litrowe V8, 0 diabelskiej mocy 600 KM i 800 Nm. Na papierze zdecydowanie wygrywa więc „siódemka”, ale jak jest faktycznie, możecie przekonać się oglądając poniższy materiał.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News